Znížená cena! Helbor puzdro na mobil - fialová 13x8 cm Zobraziť väčšie

Helbor puzdro na mobil - fialová 13x8 cm

Kusov na sklade: 17 položky

HELBOR  PUZDRO  je z materiálu, ktorý ma tieniaci efekt a zabraňuje prenikaniu škodlivého žiarenia do organizmu.Toto jedinečné puzdro,  je zhotovené z certifikovaných materiálov a zabezpečí elimináciu negatívneho žiarenia a účinne ochráni váš organizmus pred jeho vplyvmi.

 

Youtube viedeo: http://youtu.be/htpQKhk51_Y

Viac detailov

7,80 €

-3,20 €

11,00 €

Detaily

Hoci sa dnes veľa  diskutuje o škodlivosti mobilných telefónov a negatívnom vplyve elektromagnetického žiarenia na ľudí.  Mobily sa stali takou samozrejmou súčasťou nášho života,  že si dnes už takmer nevieme predstaviť život bez nich a vidieť ich aj u čoraz menších detí.  A  hoci mnohí lekári a vedci pred nadmerným používaním mobilov varujú, zatiaľ nedošlo k zmene hygienických noriem, prípadne tlaku na výrobcov, aby riziká obmedzovali. Práve naopak.Mobilný telefón  aj keď hovor neprebieha,  je pravidelne  v krátkodobom spojení so stanicou operátora a to znamená, že opakovane vysiela. Výkon telefónu je vtedy automaticky nastavený na maximálnu hodnotu.  Pred zvonením a v čase zvonenia  sa telefón musí rádiovo prihlásiť a je aktívnym vysielačom. Teda v čase keď máme mobilný telefón pri sebe  je náš organizmus pravidelne vystavovaný  účinkom elektromagnetického žiarenia.
Výskumy preukázali negatívny vplyv elektromagnetického žiarenia na ľudský organizmus, ktorý sa prejavuje  únavou, bolesťami hlavy, poruchami spánku, podráždenosťou, nechutenstvom, nepohodu, depresiou, závratmi, búšením srdca a celým radom ďalších  príznakov.
Pýtate sa čo môžeme proti tomu urobiť?

Riešením je HELBOR  PUZDRO   z materiálu, ktorý ma tieniaci efekt a zabraňuje prenikaniu škodlivého žiarenia do organizmu.

Toto jedinečné puzdro,  je zhotovené z certifikovaných materiálov a zabezpečí elimináciu negatívneho žiarenia a účinne ochráni váš organizmus pred jeho vplyvmi.

Používanie puzdra odporúčame zvlášť u detí,  pretože ich telo je vo vývoji a negatívne vplyvy elektromagnetického žiarenia ich zasiahnu oveľa rýchlejšie ako u dospelých. A samozrejme u ľudí ktorí nepretržite používajú mobilný telefón. Chráňme si svoje zdravie.

Puzdro používajte tak, aby etiketa HELBOR bola vždy z  vonkajšej strany viditeľná a vnútorná tieniaca látka bola bližšie k telu.

Prať pri  teplote 40 ˚C

Veľkosť 13 x 8 cm je na väčšie mobily.