Znížená cena! HELBOR puzdro na mobil - tyrkysová 13x8 cm Zobraziť väčšie

HELBOR puzdro na mobil - tyrkysová 13x8 cm

Kusov na sklade: 6 položky

Mobilný telefón aj keď hovor neprebieha, je pravidelne v krátkodobom spojení so stanicou operátora. Výkon telefónu je vtedy automaticky nastavený na max. hodnotu. Pred zvonením a v čase zvonenia sa telefón musí prihlásiť a je aktívnym vysielačom. Teda v čase keď máme mobilný telefón pri sebe je náš organizmus pravidelne vystavovaný účinkom elektromagnetického žiarenia.

Viac detailov

7,80 €

-3,20 €

11,00 €

Detaily

Youtube video: http://youtu.be/htpQKhk51_Y

 

Hoci sa dnes veľa diskutuje o škodlivosti mobilných telefónov a negatívnom vplyve elektromagnetického žiarenia na ľudí. Mobily sa stali takou samozrejmou súčasťou nášho života, že si dnes už takmer nevieme predstaviť život bez nich a vidieť ich aj u čoraz menších detí. A hoci mnohí lekári a vedci pred nadmerným používaním mobilov varujú, zatiaľ nedošlo k zmene hygienických noriem, prípadne tlaku na výrobcov, aby riziká obmedzovali. Práve naopak. Mobilný telefón aj keď hovor neprebieha, je pravidelne v krátkodobom spojení so stanicou operátora a to znamená, že opakovane vysiela. Výkon telefónu je vtedy automaticky nastavený na maximálnu hodnotu. Pred zvonením a v čase zvonenia sa telefón musí rádiovo prihlásiť a je aktívnym vysielačom. Teda v čase keď máme mobilný telefón pri sebe je náš organizmus pravidelne vystavovaný účinkom elektromagnetického žiarenia.
Výskumy preukázali negatívny vplyv elektromagnetického žiarenia na ľudský organizmus, ktorý sa prejavuje únavou, bolesťami hlavy, poruchami spánku, podráždenosťou, nechutenstvom, nepohodu, depresiou, závratmi, búšením srdca a celým radom ďalších príznakov.
Pýtate sa čo môžeme proti tomu urobiť?

Riešením je HELBOR PUZDRO z materiálu, ktorý ma tieniaci efekt a zabraňuje prenikaniu škodlivého žiarenia do organizmu.

Toto jedinečné puzdro, je zhotovené z certifikovaných materiálov a zabezpečí elimináciu negatívneho žiarenia a účinne ochráni váš organizmus pred jeho vplyvmi.

Používanie puzdra odporúčame zvlášť u detí, pretože ich telo je vo vývoji a negatívne vplyvy elektromagnetického žiarenia ich zasiahnu oveľa rýchlejšie ako u dospelých. A samozrejme u ľudí ktorí nepretržite používajú mobilný telefón. Chráňme si svoje zdravie.

Puzdro používajte tak, aby etiketa HELBOR bola vždy z vonkajšej strany viditeľná a vnútorná tieniaca látka bola bližšie k telu.

Prať pri teplote 40 ˚C

9 produktov v rovnakej kategórii