Barley Power (TM) - 150 ks Zobraziť väčšie

Barley Power (TM) - 150 ks

Kusov na sklade: 3 položky

Tablety zo zelených jačmenných lístkov - Barley Power nie je liek a predsa lieči

Viac detailov

18,00 €

Detaily

Pomoc pri širokej škále chorôb ukazuje, že mladé jač-menné lístky podporujú optimálne fungovanie tela a nezameriava sa na určité choroby ako lieky. Vyvoláva skutočný “zázrak” – pomáha telu, aby sa liečilo samo.

 

Vlastnosti a zloženie Barley Power (BP):

Mladé jačmenné lístky obsahujú 25x viac draslíka ako pšenica, ďalej 37x viac vápnika, viac ako 2-násobok horčíka a 5x viac železa a významné množstvo manga-nu a zinku. Nemenej významné je, že lístky obnovujú aido-alkalickú rovnováhu (sú 2x účinnejšie ako špenát). Mladý jačmeň má vysoký obsah vitamínov C, E, B1, B2, B3, B6, betakaroténu, biotínu, kyseliny listovej a pantoténovej, cholínu - príbuzného vitamínu B. Naše potraviny stratia živiny skôr ako sa dostanú na stôl, v mladom jačmeni však zostávajú takmer nedotknuté.

 

BP obsahuje viac ako 20 enzýmov nevyhnutných pre zdravý život. Až 45% hmotnosti lístkov mladého jačmeňa tvoria bielkoviny (biela múka len 10%). “Zelené” bielkoviny liečia vredy a chránia povrchové tkanivo a sliznice.

 

Prírodný zázrak – chlorofyl je cenený pre protizápa-lové, dezinfekčné a deodoračné vlastnosti. V BP sú aj superoxiddismutáza (SOD) – likvidátor voľných radikálov, peroxidáza – rozkladajúca peroxid vodíka na kyslík a vodu pe ľahké vylúčenie z tela, oxidáza – nutná na spracovanie mastných kyselín, atď.

 

Stav pokožky je indikátorom telesného zdravia

 

Problémy vnútorných orgánov sa najprv prejavia na pokožke či zakalenom zraku (žaludočné a črevné pro-blémy => kožné problémy a vyrážky, problémy peče-ne či ľadvín => zakalený zrak, opuchnutá tvár). Preto lekári najprv vyšetrujú pleť a sliznice. Pôsobenie mladého jačmeňa na omladenie pokožky prostredníctvom vplyvu na vnútorné orgány je klinicky preukázané.

 

BP sa odporúča užívať:

* na spomalenie bunkového starnutia. Počas meta-bolizmu organizmus vylučuje veľké množstvo ne-bezpečnej aktívnej formy kyslíka. Našťastie SOD kyslíkové radikály ničí. Bunky vnútorných orgánov dlho žijúcich primátov obsahujú veľké množstvo tohoto enzýmu. Predpokladá sa, že SOD súvisí s dlhovekosťou.

* pri nadváhe. BP nezaručuje okamžité zníženie hmotnosti, ale BP posilňuje funkciu štítnej žľazy, ktorá produkuje hormóny, ktoré podnecujú spaľovanie tukov a tiež BP obsahuje enzýmy na spaľovanie tukov. Pri správnej životospráve a užívaní BP chudnúť začnete.

* proti zápche. Zápcha je nenbezpečná a má ďalekosiahajúce chorobné následky. BP obsahuje zložky (hlavne draslík a vlákninu), ktoré podpo-rujú pohyb tráviace sústavy a vyprázdňovanie.

* na zlepšenie krvného obrazu

* ako prevencia proti ukladaniu cholesterolu

* prevencia rakovinových ochorení. Enzým SOD vykazuje účinné protirakovinové pôsobenie.

* prevencia obehových a srdcový chorôb, porúch pečene (existujú odborné štúdie presahujúce možnosti publikovania na tomto mieste)

* proti vnútorným i vonkajším zápalom účinne pôsobí chlorofyl.

* Týmto výpočtom sme samozrejme neobsiahli škála pôsobenia Barley Power – sily mladých, jačmenných lístkov, ktorá pôsobá na organizmus tak, aby sme nakoniec nemuseli zostavovať žiadny zoznam chorôb. Poznáte lepší dôvod na úžívanie zelených jačmenných lístkov – Barley Power?

8 produktov v rovnakej kategórii